Fethiyespor Altınordu’dan 6 Futbolcu Alıyor

3 Lig’de mücadele eden Fethiyespor’un Anıl Arıcıoğlu’nu Altınordu’ya vermesinin ardından, Altınordu’dan 6 futbolcu Fethiyespor renklerine katılıyor. Fethiyespor genel kaptanı Nacit Çatal; “Altınordu’lu 2.ligde oynayan 4, 3.ligte oynayan 2 futbolcu Fethiyespor kadrosuna katılacak. Hocamız Selahaddin Dinçel’in raporu doğrultusunda, 6 futbolcu ile anlaştık 1 Temmuz’da sözleşmeler imzalanacak” dedi.

3 Lig’de mücadele eden Fethiyespor’un Anıl Arıcıoğlu’nu Altınordu’ya vermesinin ardından, Altınordu’dan 6 futbolcu Fethiyespor renklerine katılıyor. Teknik Direktör Selahaddin Dinçel ile anlaştıktan sonra transfer faaliyetlerine başlayan Fethiyespor, iç transferde Cemal Şener ve Alihan Tuncel ile anlaştı. Dış transferde Talha Mayhoş’u renklerine katan Fethiyespor, Selahaddin Dinçel’in verdiği rapor doğrultusunda 6 futbolcu ile anlaştığı öğrenildi. Bu futbolcuların kulüpleri ile olan sözleşmeleri nedeniyle henüz açıklama yapılmazken, kaleci ile anlaşmada da sona gelindiği öğrenildi.

Fethiyespor genel kaptanı Nacit Çatal yaptığı açıklamada; “Altınordu Başkanı ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde futbolcumuz Anıl Arıcıoğlu’nu ücret almadan bu kulümüze verdik. Altınordu’dan 4’ü 2. Ligte oynayan, 2 ise 3.Ligde oynayan olmak üzere 6 futbolcu ile de anlaştık. Teknik Direktör Selahaddin Dinçel’in istediği bu oyuncuların dışında 6 futbolcu ile de gerekli anlaşmalar yapıldı. Başkanımız Esat Bakırcı ve yönetim kurulumuz hedefe oynayacak Fethiyespor’u yeniden oluşturmak için büyük çaba sarf ediyor. İki stoper, bir sağ bek ve bir kaleci ile görüşmeler sürüyor. 1 Temmuz’da bu futbolcularımızla sözleşmeler imzalanacak.  Anlaştığımız futbolcuların kulüpleri ile olan sözleşmeleri nedeniyle şu anda isimlerini duyurmak istemiyoruz. Bolu yada Afyonda kamp yapmayı planlıyoruz” dedi.

Spor Servisi

Top