Fethiye Sahil Güvenlik Komutanı Çıralı’yı Ziyaret Etti

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı’yı makamında ziyaret eden Fethiye Sahil Güvenlik Karakol Komutanı Sahil Güvenlik Binbaşı Erdal Kıreker ve Sahil Güvenlik 65 Bot Komutanı Sahil Güvenlik Yüzbaşı Raşit Gödelek, bölgemizde etkili olan yangınlara ilişkin görüş alışverişinde bulundu. Fethiye’deki görevine yeni atanan Binbaşı Erdal Kıreker’e başarılar dileyen Başkan Çıralı ikiliye, Fethiye Su Altı Tarih Parkı Projesi hakkında da bilgi verdi.

Ziyarette Başkan Çıralı’ya FTSO Başkan Yardımcıları Kemal Hıra, Mete Ay, FTSO Yönetim Kurulu üyeleri Halil İbrahim Öztürk ve Emre Başaran da eşlik etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Çıralı, Sahil Güvenlik Binbaşı Erdal Kıreker ve Sahil Güvenlik Yüzbaşı Raşit Gödelek ile bölgemizde etkili olan orman yangınlarına ilişkin görüş alışverişinde bulundu. Yangınlar sırasında bölgelere yardım ulaştırmak için büyük çaba gösterdiklerini vurgulayan Başkan Çıralı, Marmaris’te denizden söndürme çalışmalarına katılan sahil güvenlik ekiplerine de teşekkür etti.

Başkan Çıralı Binbaşı Kıreker ve Yüzbaşı Gödelek’e, izin süreçleri devam eden Fethiye Su Altı Tarih Projesi ile yapımı tamamlanan Babadağ Teleferik Projesi hakkında da bilgi verdi. Fethiye’deki görevine yeni başlayan Sahil Güvenlik Binbaşı Erdal Kıreker’e hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Çıralı, bölgede görev yapan tüm sahil güvenlik ekiplerine çalışmalarında başarılar diledi.

Top