Turnuvanın Şampiyonu Çamköy Mahallesi Takımı Oldu

Fethiye Kaymakamlığı mahalleler arası futbol turnuvasında Çamköy Mahallesi Muhtarlığı takımı şampiyon oldu. Turnuvada toplam 24 mahalle takımı yarışırken, turnuvanın finalini Çamköy Mahalle Muhtarlığı ve Karaçulha Mahalle Muhtarlığı arasında oynandı. Çamköy Mahalle Muhtarlığı takımı rakibini Abdurrahman ve Hüseyin’in attığı gollerle şampiyonluğa 2-0’lık skorla ulaşırken turnuvanın ikincisi Karaçulha Mahalle Muhtarlığı, üçüncü Eldirek Mahallesi Muhtarlığı ve dördüncüsü ise Ölüdeniz Mahallesi Muhtarlığı takımları oldu.

22 Ocak tarihinde Fethiye Kaymakamlığı bünyesinde İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü organizasyonunda başlayan ve 24 mahalle takımının katıldığı Fethiye Kaymakamlığı mahalleler arası futbol turnuvası Fethiye İlçe Stadyumunda oynanan birincilik, ikincilik ve üçüncülük karşılaşmaları ile sona erdi. Turnuvanın şampiyonluk müsabakası Çamköy Mahalle Muhtarlığı ve Karaçulha Mahalle Muhtarlığı arasında, üçüncülük müsabakası ise Eldirek Mahalle Muhtarlığı ve Ölüdeniz Mahallesi Muhtarlığı tarafından oynandı.

Fethiye İlçe Stadyumunda oynanan karşılaşmaları Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe Başkanı Mehmet Demir, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Osman Cura,İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Çiçek, İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, mahalle muhtarları ve rakip takımların taraftarları katıldı.

Muhtarlara Teşekkür Plaketi

Fethiye Kaymakamlığı mahalleler arası futbol turnuvasına katılan 24 mahalle muhtarına protokol üyeleri tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

3’üncülük Maçını Eldirek Mahallesi Kazandı

Fethiye Kaymakamlığı mahalleler arası futbol turnuvasının üçüncülük ve dördüncülük müsabakası Eldirek Mahallesi Muhtarlığı ve Ölüdeniz Mahallesi Muhtarlığı takımları arasında gerçekleşti, Ölüdeniz Mahalle Muhtarlığı takımı sahaya Serkan, Ramazan, Selçuk, Umut, Erhan, Orçun, Lütfi ve Ahmet kadrosu ile sahaya çıkarken, Eldirek Mahallesi Muhtarlığı takımı ise Osman, Kazım, Halil, Yusuf, Muhittin, Erkan, Salih ve Mahmut kadrosu ile sahaya çıkarak mücadele etti. 20’şer dakikadan topla 40 dakika oynanan karşılaşmanın sonucu 2-2 berabere biterken Eldirek Mahalle Muhtarlığı penaltı atışı sonuçlarında rakibini 5-4 mağlup ederek turnuva 3’üncüsü oldu.

Çamköy Mahallesi Şampiyonluğa Rahat Ulaştı

24 mahalle takımının katıldığı ve yaklaşık 2 ay süren turnuvanın şampiyonluk müsabakası ise Çamköy Mahalle Muhtarlığı ve Karaçulha Mahalle Muhtarlığı takımları arasında oynandı. Karaçulha Mahalle Muhtarlığı takımı sahaya Resul, Bayram, Nail, İlker, Yasin, Kazım, Hakan ve İsmail kadrosu ile sahaya çıkarak mücadele ederken, Çamköy Mahalle Muhtarlığı takımı ise Durmuş, Fadıl, Fatih, Özgür, İsmail, Yusuf, Hüseyin ve Abdurrahman ile sahaya çıktı. Çamköy Mahalle Muhtarlığı takımı rakibine oranla karşılaşma boyunca üstün bir oyun sergilerken, sahadan Özgür ve Yusuf’un attığı gollerle rakibini 2-0 mağlup etti.

Şampiyonluk Kupasını Kaymakam Balcı’dan Aldılar

Yaklaşık 8 hafta süren turnuvanın ardından Çamköy Mahalle Muhtarlığı takımının şampiyon olduğu turnuvada Çamköy  Mahallesi takımı şampiyonlu kupasını Kaymakam Alper Balcı’dan alırken, ikinci olan Karaçulha Mahalle Muhtarlığı takımına ikincilik kupasını Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, üçüncü olan Eldirek Mahallesine kupasını İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan ve dördüncü olan Ölüdeniz Mahalle Muhtarlığı takımına ise kupasını İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Çiçek verdi. Haber-Hakan AYKIRI

Top