Kulaç “Halkımız Değişim İstiyor”

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Kulaç, Fethiye’de yazılı ve görsel basın mensupları ile bir araya geldiği kahvaltılı toplantıda, partisinin tüm Türkiye genelinde kadın üye sayısında 38.2 ile  beşinci sırada olduklarını kaydederek, “Halkımız artık değişim istiyor. Burada etkin rol oynayacak kişilerin gençlerimiz ve kadınlarımız olduğunu düşünüyorum. Bizim kapımız herkese sonuna kadar açık” ifadelerinde bulundu.

DEVA Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Kulaç ve yönetim kurulu üyeleri, Fethiye’de görev yapmakta olan basın mensupları ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Gerçekleşen etkinlikte İlçe Başkanı Kulaç, genel seçim öncesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Foça Mahallesinde Zayra Restoran’da gerçekleşen programa DEVA Partisi Muğla İl Başkan Yardımcısı aynı zamanda Genel Sekreter Çetin Tatlıoğlu, Muğla Kurumsal İletişim Başkanı Ferda Baykan ve DEVA Partisi Dalaman İlçe Başkanı Bilal Baykan da yer aldı. Sohbet havasında geçen organizasyonda Fethiye ve ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu. DEVA Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Kulaç yerel basının önemi vurgu yaptı.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan DEVA Partisi Fethiye İlçe Başkanı Saniye Kulaç, “İlçe başkanı olarak, 2 yıl önce göreve başladım. Her koşulda yanımızda olan Fethiye’deki basın emekçileri iyi ki varsınız, katılımınız için çok teşekkür ediyorum. Türkiye genelinde parti olarak her hafta farklı bir etkinliğimiz var. Bu haftaki konumuz toplumun devası… Fethiye ilçe teşkilatı olarak bu faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Semt pazarlarını ziyaret ediyoruz ve halkımızın nabzını tutuyoruz. Üye kayıtlarımız devam ediyor. Gönüllülerimizin sayısı da her geçen gün artıyor” dedi.

Açıklamasını sürdüren İlçe Başkanı Kulaç, “Ülkemiz için Millet İttifakı olarak elimizden geleni yapacağız. Gerisi sandıktan çıkacak oylara bağlı. İlçe teşkilatı olarak kadın üye sayısında 38.2 ile Türkiye’de beşinci sıradayız. Halkımız artık değişim istiyor. Burada etkin rol oynayacak kişilerin gençlerimiz ve kadınlarımız olduğunu düşünüyorum. Bizim kapımız herkese sonuna kadar açık” şeklinde ifadeler kullandı. Haber-Hakan AYKIRI

Top