Başkan Karaca, “İnlice Plajı’na Uygun Fiyatlarla Hizmet Vermeye Talibiz”

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, İnlice Mahallesi’nde bölge halkıyla bir araya geldi. Karşılıklı görüş alışverişinin bulunulduğu toplantıda, İnlice’nin geleceği için tüm sorunlar Başkan Karaca tarafından dinlendi. Karaca, İnlice Plajı’nın Fethiye Belediyesi’nce tekrar hizmet vermeye talip olduklarını söyledi.

İnlice Mahallesi’nde bulunan İnlice Plajı’nın işletme hakkı daha önce Fethiye Belediyesi’nden alınarak, kamuoyunda İnlice Yardımlaşma Yaşatma ve Güzelleştirme Derneği’ne verildiği söylenmişti. Sahipsiz kalan plajla ilgili vatandaşlardan gelen şikayetler arttı. Haziran ayının sonuna gelinmesine rağmen plajda hiçbir işletme faaliyeti yapılmaması üzerine Başkan Alim Karaca, mahalle toplantısında vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

“Bugüne kadar yurttaşlarımızın refahını gözettik”
Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca İnlice’de yaptığı değerlendirmede, “Belediye olarak, geçtiğimiz sezonlarda halkımızı nasıl memnun ettiysek; aynı şekilde, tekrar yurttaşlarımıza uygun fiyatlarla hizmet vermeye talibiz. Bugüne kadar halkımıza uygun fiyatlarla, yurttaşlarımızın refahını gözeterek; layıkıyla işlettiğimiz İnlice Halk Plajı’mızın geleceği için, vatandaşlarımızla bir araya geldik. Belediye olarak, geçtiğimiz sezonlarda halkımızı nasıl memnun ettiysek; aynı şekilde, tekrar yurttaşlarımıza uygun fiyatlarla hizmet vermeye talibiz” diye konuştu.

 

 

Top