FETHİYE’DE VERGİ REKORTMENLERİ BELİRLENDİ

Fethiye’nin 2022 Kurumlar vergisi ile gelir vergisi rekortmenleri belirlendi. Fethiye’de geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda ilk sıraları paylaşan rekortmenler belirlendi.

Fethiye’nin 2022 kurumlar vergisi ile gelir vergisi şampiyonları belirlendi. 2022 kurumlar vergisi rekortmenleri ile gelir vergisi rekortmenleri arasına girmeyi başaran firmalar devletimize önemli katma değer sağlamaktan çok mutlu olduklarını ifade ettiler. Fethiye’de 2022 kurumlar vergisi şampiyonluğunu Anadolu Göcek Marina kazanırken 2.liği Fethiye Doğan Tur. Emlak İnşaat A.Ş, 3.lüğü Kıvrak Motor Oto LTD.ŞTİ, 4.lüğü Domaniç Turizm LTD.ŞTİ, 5.liği ise Fethiye Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi kazandı.

GELİR VERGİSİNDE ŞAMPİYON RAMAZAN MENDOS

Fethiye’nin gelir vergisi şampiyonları da belirlendi. Yıllardır gelir vergisinde ilk sıralarda yer alan Fethiye’nin çalışkan ve yatırımcı esnaflarından Ramazan Mendos bu yıl vergi şampiyonluğunda ilk sırada yer aldı. 2.sırada Umut Günay yer alırken 3.sırada ise Münire Hilal Yungucu Uğur yer aldı. 4. Sırada Derya Sanyel, 5.sırada turizmci Zeynep Günsenin Günel ve 6.sıradada turizmci Ceyhan Okar sıralamada yer aldılar.

Top