SAADET PARTİSİ GRUP BAŞKANI ÖZDAĞ SEYDİKEMER’DE

Saadet Partisi TBMM Grup Başkanı ve Muğla Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ Seydikemer Saadet Partisi İlçe Başkanlığı tarafında düzenlenen kahvaltılı sohbet programına katıldı. Kahvaltılı sohbet programına Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven, CHP İlçe Başkanı Cemil Daydır, İyi Parti İlçe Başkanı Sevgi Nurten Güler,  Deva Partisi İlçe Başkanı Orhan Ustaoğlu ve parti yönetim kurulu üyeleri, Esnaf Odası Başkanı Harun Sağır ve Seydikemer Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş de katıldı.
Saadet Partisi Grup Başkanı ve Muğla Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ kahvaltıdan sonra bir dizi ziyaretlerde bulundu. Seydikemer Kaymakamı Yıldız Büyüker, Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır ve Seydikemer Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş’ü ziyaret eden Selçuk Özdağ görüş alışverişinde bulundu. Saadet Partisi Seydikemer İlçe Binasını ziyaret eden Özdağ Saadet Partisi İlçe Başkanı Aziz Güzel’in iş yerine de uğradı.
Seydikemer Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş ile Seydikemer’de tarım ve ticaret üzerine değerlendirmeler yapan Özdağ’a konuya ilişkin hazırlanan dosya sunuldu.
Haber Servisi
Top