FETHİYE BELEDİYESİ’NDEN BİR HALKEVİ DAHA

Fethiye Belediyesi tarafından açılan Halkevlerine bir yenisi daha ekleniyor. Fethiye Belediyesi’nin Çiftlik mahallesinde yapımını tamamladığı Halkevi, 22 Şubat Perşembe günü saat: 12.00’de vatandaşlara kapılarını açıyor.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca döneminde hizmete açılan Fethiye Kordon, Bahriye Üçok, Göcek, Karaçulha ve Ölüdeniz halkevlerine bir yenisi daha ekleniyor.

Her gün gelen zamlara rağmen çayın fiyatının halâ 1 TL olduğu, diğer yiyecek ve içeceklerin de piyasa fiyatlarının çok altında sunulduğu Halkevleri zinciri genişliyor. Çiftlik bölgesindeki Halkevi, 22 Şubat Perşembe günü saat: 12.00’de yapılacak törenle birlikte hizmete giriyor.

Vatandaşları açılışa davet eden Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca; “Fethiye’ye yeni bir Halkevi daha açacak olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Seçimlerden önce; emeklimizin, emekçimizin, öğrencimizin, yurttaşlarımızın yanında olacağımızın sözünü vermiştik, verdiğimiz sözleri tek tek yerine getiriyoruz. Ülke olarak çok sıkıntılı bir ekonomik dönemden geçiyoruz. Özellikle sabit gelirli ya da dar gelirli kesimler hayat pahalılığı nedeniyle dışarıda bir çay kahve içemeyecek duruma geldiler. Sosyal belediyecilik anlayışımızın gereği olarak halkımızın derdine derman olmaya gayret ediyoruz. Çiftlik Halkevi’nin açılışına halkımızı bekliyoruz. Görevde olduğumuz süre boyunca özellikle dar gelirli yurttaşlarımızın yanında olmak için tüm gücümüzle çalışacağız” dedi.

Top